(0543) 309 12 99
Destek Hattımız
bilgi@kaytekperiyodik.com
E-Mail Adresimiz
Barbaros Mh. Grup Sk. No:7/6
Kocasinan/Kayseri

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kaytek Periyodik Kontrol Hizmetleri; 6331 Sayılı “İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” uyarınca çıkarılan İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve TS EN ISO/IEC 17020:2012 standardı kriterlerine uygun olarak hizmet sağlamaktadır.

Kaytek; test, muayene periyodik kontrol alanında sürekli gelişen, yenilikçi ve profesyonel hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Kurulduğu günden beri başta orta Anadolu ve tüm Türkiye’de kaliteli hizmet anlayışı ile İş Sağlığı ve Güvenliğini tamamlayıcı hizmet içerikleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Kaytek Periyodik Kontrol Hizmetleri, kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Gizlilik, bağımsızlık ve tarafsızlık ilkeleri ile kontrol faaliyetlerini yürütmekte olan KAYTEK, aşağıdaki maddelerle kendini tanımlamaktadır.

İlke ve Değerlerimiz

  • Önce Ahlak ve Maneviyat
  • Profesyonel Yaklaşım
  • Toplam Kalite Anlayışı
  • Sürekli Gelişim
  • Güven
  • Hız
  • Etik Kurallarına Uyum
  • %100 Müşteri memnuniyeti hedefli

Kaytek; uzman ve tecrübeli mühendis kadrosu ile her geçen gün gelişimini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Gerçekleştireceği faaliyetleri, etik kurallara bağlı kalarak sağlık, güvenlik ve çevre risklerini önleyecek şekilde planlamak ve uygulamak.

Vizyonumuz

Güncel gelişmeleri takip eden, hızlı, kaliteli, güvenilir ve profesyonel şekilde hizmet sağlayan, en çok tercih edilen şirket olmak.

Kuruluş Amacımız

TS EN ISO 17020 standardına uygun ölçümler yaparak, süreç yönetimi ve risk yönetimi konularında değer katarak gelişim süreçlerinde yardımcı olmaktır.

Kalite Politikamız

Kurumsal Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan ve işletme süreçlerine ve ülke ekonomisine katkıda bulunan, İnsan ve çevreye duyarlı, uygulama yetki ve sorumluluğu bulunan örnek bir kuruluş olmak kalite politikamızdır.

İK Politikamız

İnsana yatırım ana önceliğimizdir. Şirketimizin en önemli unsuru, insan kaynağımızdır.

BELGE VE SERTİFİKALARIMIZ